o projekte Nový hviezdoslavov

Projekt NOVÝ HVIEZDOSLAVOV sa nachádza v obci Hviezdoslavov, kde sú všetky potrebné IS (kanalizácia, vodovod, elektrické pripojky), asfaltový prístup a skutočne dobré podmienky pre pokojný život vo vidieckej atmosfére. Výstavba pozostáva z 20 mezonetových bytov rozdelených do piatich obytných viladomov a 100 samostatne stojacích rodinných domov. Tento projekt je ideálny pre mladé rodiny a pre tých, ktorí túžia po vlastnom bývaní mimo ruchu veľkomesta, no s ľahkou dostupnosťou nie len do práce, ale aj za zábavou a odpočinkom počas voľných chvíľ. 

  • 20 mezonetov
  • 34Mezonetových domov
  • 100 €mesačné náklady
  • 3 - 4 izbové
  • 100bungalovov

dom mezonetový

Mezonetové domy v radovej výstavbe v projekte NOVÝ HVIEZDOSLAVOV sú jedinečným spojením moderného a finančne dostupného bývania.

Rodinný dom bungalov

Bungalovy v projekte NOVÝ HVIEZDOSLAVOV sú jednopodlažné rodinné domy so samostatnou záhradou, ktoré Vám ponúkajú okrem súkromia aj vytúžené zázemie. Vďaka rozumnému dispozičnému riešeniu domu je tento projekt príťažlivý ako esteticky, tak aj funkčne a zabezpečuje dostatok priestoru Vám a Vašej rodine.

byt mezonetový

Mezonetové byty v projekte NOVÝ HVIEZDOSLAVOV si zamilujú prevažne ľudia, ktorí túžia po efektnom a originálnom bývaní.
Výhoda mezonetových bytov spočíva hlavne v dostatku súkromia, pretože sa rozprestierajú na dvoch poschodiach, čo v nich umožňuje oddeliť privátnu časť bytu od spoločenskej. Tento projekt ponúka k štýlovému bývaniu v mezonetovom byte aj výhody rodinného domu vďaka veľkorysej záhradke, ktorá poslúži či už na posedenie s priateľmi alebo na rôzne športové aktivity pre Vás a Vaše deti.